8 czerwca 2023

W wakacje zapłacisz mniej:

Konsultacja endokrynologiczna z USG tarczycy 300 zł zamiast 350 zł

Konsultacja ortopedyczna z USG stawu 300 zł zamiast 350 zł

Biopsja cienkoigłowa tarczycy 300 zł zamiast 400 zł

Konsultacja dietetyczna 140,00 zł zamiast 180 zł

Domowy test bezdechu wraz z opisem 330 zł zamiast 380 zł

Dlaczego warto przyjść na wizytę do Safimed?

Regularne wizyty u lekarza pomagają w wykrywaniu problemów zdrowotnych we wczesnym stadium, zanim staną się poważniejsze lub przewlekłe.
Nasi specjaliści udzielą Ci porad i wskazówek dotyczących zdrowego stylu życia, diety, aktywności fizycznej. Przekażą informację na temat chorób, leków i możliwości leczenia.

Jeśli masz jakąś przewlekłą chorobę, wizyty u lekarza są istotne w celu monitorowania stanu zdrowia, dostosowania dawek leków i zarządzania schorzeniem w sposób efektywny i bezpieczny.

Jeśli masz jakiekolwiek obawy dotyczące swojego zdrowia, ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem. Profesjonalna ocena stanu zdrowia i ewentualne wdrożenie odpowiedniego leczenia może przynieść ulgę i zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa.

Prowadzenie regularnej dokumentacji medycznej i utrzymywanie stałego kontaktu z lekarzem przyczynia się do lepszej opieki zdrowotnej w dłuższej perspektywie. Lekarz będzie miał wgląd w Twoją historię choroby, wyniki badań i zalecenia leczenia, co ułatwi podejmowanie odpowiednich decyzji medycznych w przyszłości.