5 kwietnia 2023

W zespole SafiMed witamy dietetyka dr n. med. Agnieszkę Ostachowską-Gąsior.

12 kwietnia zapraszamy na bezpłatne spotkania z dr n. med. Agnieszką Ostachowską-Gąsior wraz z pomiarem składowym masy ciała. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zadzwoń i umów się! +48 12 881 88 13 (poniedziałek-piątek 8.00-20.00).

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, doktor nauk medycznych Wydziału Lekarskiego CM UJ, pracownik naukowo-dydaktyczny Instytutu Zdrowia Publicznego oraz Instytutu Fizjoterapii Wydziału Nauk o Zdrowiu UJ. Wykładowca w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego oraz w Szkole Medycznej dla Obcokrajowców. Autorka artykułów prasowych i publikacji naukowych, gość programów radiowych, uczestnik wydarzeń promujących prozdrowotny styl życia.

“W żywieniu nie ma złotego środka. Nic nie jest czarne i nic nie jest białe. Zatem, niezmiernie istotne pozostaje, aby porada dietetyczna oraz diety lecznicze były zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z Nas. Tylko poprzez dostosowanie zaleceń żywieniowych do potrzeb podyktowanych zdrowiem, charakterem pracy zawodowej i stylem życia możemy wspólnie osiągnąć sukces, którym jest poprawa stanu zdrowia, wyglądu oraz samopoczucia. Ten sukces każdy z Was może sobie zagwarantować i to bez żadnych cudów ” – mówi Agnieszka Ostachowska-Gąsior.